Productinformatie
Grandhall Classic G2 Built-in
De Grandhall Classic G2 Built-in is een veelzijdige en compacte gasbarbecue die u kunt inbouwen in uw eigen buitenkeuken. De BBQ is zeer geschikt voor veranda’s en overkappingen waardoor u het hele jaar door buiten kunt grillen. De Classic G2 beschikt onder andere over 2 krachtige branders, een thermometer en een warmhoudrek.
Deze barbecue heeft 2 krachtige branders. De branders van deze grill zijn gemaakt van 304 RVS en bieden daarom jarenlang de beste kwaliteit. De Grandhall Classic G2 is voorzien van geëmailleerd gietijzeren grillroosters die zorgen voor de beste grillresultaten. Het rooster wordt zo heet dat echte grillmarks in het vlees ontstaan. Deze grillstrepen zien er niet alleen mooi uit, maar zorgen ook voor een heerlijke smaak.
Met deze inbouwbarbecue kunt u uw eigen droomkeuken waarmaken. De Classic G2 is eenvoudig te plaatsen in een zelf gemaakte buitenkeuken.
Specificaties Grandhall Classic G2 Built-in
- 2 krachtige RVS branders
- 2 gietijzeren grillroosters
- Grilloppervlak: 40 x 44,8 cm
- Verwijderbare vetopvangbak aan de voorkant
- Thermometer in de deksel
- Warmhoudrek
- Eenvoudig in te bouwen
Reviews over de Grandhall Classic G2 Built-In
3 artikel(en)
Ik zocht een compacte inbouw bbq voor mijn buitenkeuken. Deze voldeed aan de grote voor mijn buitenkeuken. Ziet er goed uit
Gebruiksgemak | |
---|---|
Prijs / Kwaliteit | |
Vormgeving | |
Barbecue Beleving |
- Compactheid, goede branders, ziet er goed uit
Ik zocht een compacte inbouw bbq ter vervanging van mijn aan vervanging toe zijnde huidige inbouw bbq.
Dit is een prima compacte bbq die ook nog aan de inbouwmaten voldeed en waar wij prima met 8 personen op ons gemak aan kunnen bakken.
Voor ons echt een goede keus
Gebruiksgemak | |
---|---|
Prijs / Kwaliteit | |
Vormgeving | |
Barbecue Beleving |
- Mooi design, temp meter, elektrische ontsteking, komt gemonteerd, groot grilloppervlak, warmhoudrek, lekbak uitneembaar
- Iets aan de hoge kant qua prijs, Montage op de keuken wat lastig qua beschikbare gaten (voorkant)
Deze BBQ besteld voor het plaatsen in een zelfgemaakte buitenkeuken van steigerhout. Stevige mooie BBQ! Makkelijk in gebruik. Kortom top aankoop!
Gebruiksgemak | |
---|---|
Prijs / Kwaliteit | |
Vormgeving | |
Barbecue Beleving |
Schrijf uw eigen review over de Grandhall Classic G2 Built-In
Specificaties
Algemeen
Modeltype | K02000232A |
---|---|
Artikelnummer | 8719324696579 |
Merk | Grandhall |
Fysieke kenmerken
Kleur | Zwart |
---|---|
Gewicht | - |
Afmetingen (H x B x D) | 51 x 46 x 54 cm |
Deksel | Ja |
Inbouw BBQ | Ja |
Branders
Aantal Gasbranders | 2 Gasbranders |
---|---|
Brandercapaciteit kW: | - |
Gebruiksgemak
Kookruimte | Tot 4 personen |
---|---|
Hittebestendige handgrepen | Ja |
Thermometer | Ja |
Dubbel geisoleerde kap | Ja |
Product wordt toegevoegd